Йосип Струцюк отримав грамоту від Міністерство оборони

Йосип Струцюк отримав грамоту від Міністерство оборони Як інформує «Волинська правда»,  дипломі за підписом т. в о. Міністра оборони України, генерал-полковника запасу  Івана Руснака значиться, що «нагороджується Струцюк Йосип Георгійович за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, краще висвітлення військової тематики у творах літератури, кіномистецтва в 2015 році та підняття престижу Збройних Сил України».

Нагадаємо, що 81-річний Йосип Георгійович, перший в області лауреат літературно-мистецької премії імені Агатангела Кримського, родом із Холмщини, звідки родину депортували в 1944 р. аж у Запорізьку обл. Рятуючись від голоду, Струцюки перебралися на Волинь, де в 1946 р. оселилися в с. Ужова (Глинне) Рожищенського р-ну. З тих пір письменник нерозривно пов'язаний із нашим краєм, який став для Йосипа Струцюка другою Батьківщиною. В його доробку - чимало творів військово-патріотичного виховання для різних вікових груп читачів, хоча сам Йосип Георгійович в армії ніколи не служив.

Щодо подальших творчих планів, то незабаром побачить світ нова книга письменника під назвою «На березі крутіжу», в якій ідеться й про сучасну Вітчизняну війну проти російських окупантів.

Роман УСТИМЧУК.

На фото з «Вікіпедії»: Йосип Струцюк.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%