Яценюк пішов дорогою Януковича…

Яценюк пішов дорогою Януковича…

Точніше – поїхав! Бо журналісти «Радіо Свобода» встановили: для поїздок до місця роботи і в зворотньому напрямку додому глава уряду Арсеній Яценюк використовує спецкавалькади автомобілів, а для зручності пересування високопоставленого чиновника співробітники ДАІ перекривають рух іншого автотранспорту. І все це відбувається після того, як Євромайдан гостро критикував президента-втікача Віктора Януковича за практику блокування руху автотранспорту в той момент, коли його везли в Адміністрацію глави держави чи в Межигір'я, розташоване в тих же ж «крутих» Нових Петрівцях…


Для проїзду кортежу прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка у Києві відключають світлофори і перекривають автодороги, хоча глава уряду засуджував таку практику як ганебний пережиток часів попередніх урядів. Про це повідомило «Радіо Свобода» у п'ятницю, 18 грудня. Від Нових Петрівців, де прем'єр-міністр живе із сім'єю, і до будівлі Кабінету міністрів журналісти нарахували чотири перехрестя, на яких працівники ДАІ вимикали світлофори і перекривали рух транспорту, щоб Яценюк міг безперешкодно дістатися до робочого місця.
Співробітник ДАІ не на камеру поскаржився журналістам «Схем», що «нічого не змінилося, як перекривали автодороги, так і перекриваємо". У прес-службі Міністерства внутрішніх справ повідомили, що ніякі спеціальні заходи для проїзду кортежу прем'єр-міністра не влаштовуються, крім епізодичного регулювання руху у випадках надскладних пробок.
Прес-секретар Арсенія Яценюка – Ольга Лаппо – заявляє, що «прем'єр-міністр не вживає надзвичайних заходів при пересуванні його автомобіля по місту». Проте журналісти «Схем» близько тижня спостерігали за тим, як для проїзду Яценюка регулюють рух на дорогах столиці. Зокрема, найбільший затор через пересування кортежу Яценюка утворився на спуску по вулиці Грушевського в один з днів спостереження, 15 грудня: більше сотні автомобілів чекали, поки проїде прем'єр.
В Управлінні державної охорони на письмовий запит щодо підстав припинити рух відповіли, що «Відповідно до статті 261 Закону України «Про дорожній рух» від 30.06.1993 № 3353 - ХІІ безпечний та безперешкодний проїзд транспортних засобів, у яких пересуваються прем'єр-міністр України, забезпечується відповідними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, які контролюють безпеку дорожнього руху, Управління державної охорони України шляхом запровадження тимчасових обмежень, заборони руху інших учасників дорожнього руху або його регулювання відповідними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України, які відповідають за безпеку дорожнього руху», – деталізувало «Дзеркало тижня».

А що Арсеній Яценюк під час службових вояжів дійсно полюбляє їздити з порушеннями Правил Дорожнього руху, то це 28 липня ц. р. засвідчив його візит до Луцька. Аби догодити високопоставленому візитерові, співробітники ДАІ навіть демонтували дорожній знак на вул. Кривий Вал, а коли за Арсенієм Петровичем слід прохолов, «цеглу» прикрутили назад.

Роман УСТИМЧУК.

На фото «Радіо Свобода»: так їздить Арсеній Яценюк, ніби це – кортеж Віктора Януковича.

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%