Нова-стара влада: страйкує навіть побратим Луцька – Люблін!

Нова-стара влада: страйкує навіть побратим Луцька – Люблін! 19 грудня ц. р. масові акції протесту, які відбувалися в Польщі 12 і 13 грудня, продовжилися з новою силою. Бо крім Варшави мітинги були організовані «Комітетом захисту демократії» одразу в 10 містах, а також – за кордоном! В Любліні ж заявили: народ не дозволить владі перетворити країну на будинок розпусти!

Отже, після перших скандальних рішень правлячої партії «Право і справедливість», пов'язаних з перевиборами членів колегії Конституційного Суду, опозиція вдалася до протесту. Під егідою партії «Громадянська платформа» у Варшаві згідно з повідомленнями на вулиці вийшло близько 13000 громадян. Протест тривав понад 2 години, але потім припинився через анонімне повідомлення про бомбу, котрої насправді й близько не було…

Окрім Варшави, як повідомили колеги з «Польського Радіо», до акції приєдналися два десятки міст, зокрема: Познань, Краків, Катовіце, Замость, Бєльсько-Бяла, Щецін, Лудзь, Ґданськ, Вроцлав, Ченстохов, Торунь, Бидґощ, Кошалін, Ельбльонґ, Кєльці, а також місто-побратим Луцька – Люблін, де організатори заявили:

«Ми не є політичним рухом! Ми – громадянський рух! Ми боремся виключно за захист права в країні! І не допустимо, щоб хтось підміняв основоположні принципи нашої демократії. Бо Польща – наш дім, і ми його любимо, а тому не дозволимо перетворити на якийсь будинок розпусти!».

Демонстрації відбулися також поза межами країни, зокрема у Брюсселі, Берліні, Лондоні і Токіо.

Наш кор.

На фото «Кур’єра Люблінського»: масова акція протесту в Любліні.  

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%