«Служити та захіщати!»…

«Служити та захіщати!»…

У своєму мікроблозі на порталі «Українська правда» Міністр МВС  України Арсен Аваков також відреагував на урочисте складання присяги поліцейськими в Луцьку. Арсен Борисович, як це не дивно, написав українською, хоча якби самому довелося проходити переатестацію для служби в Нацполіції, то за грамотність він би отримав тверду «двійку».


«Йдемо за плном! Крок за кроком. Це вже сьомий обласний центр, який бере під контроль Нова патрульна поліція. До цього вже почали працювати Київ, Львів, Одеса, Харків, Миколаїв, Ужгород-Мукачів, ось тепер Луцьк.

Туман, похмуро – але настрій чудовий, хай там що, рухаємося вперед!У Луцьку жорсткий конкурсний відбір пройшли 170 людей – вигравши в феноменальному конкурсі 26 чоловік на одне місце (26:1)! Це забеспечило відмінні особисті якості нових поліцейських. Успішно закінчіли навчання 165. Серед нових поліцейських кожен 10 – учасник АТО, багато спортменів, 10% – дівчата, і 80% нових поліцейських з вищою освітою, 15% раніше працювали в органах МВС (майже всі служили у добровольчому батальоні Світязь та інших батах МВС, що брали участь в АТО). Тому – щасливої дороги – служити та захіщати!», – так оцінив подію міністр Аваков.

Наш кор.

На фото «УП»: нова форма правоохоронців повинна перетворитися на новий зміст їхньої роботи.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%