Аномалія

Аномалія

Чи це просто випадковий збіг обставин, чи якась форма закономірності, наразі сказати важко. Проте факт залишається фактом: коли публікації на сексуальну тему були вже розміщені на стор. 9 цього номера «Волинської газети», в Україні сталася подія, котра примусила вже без іронії чи сарказму знову торкнутися цієї делікатної теми. Річ у тім, що в смт Врадіївка Миколаївської обл. було жорстоко побито та зґвалтовано 29-річну жінку. Потерпіла, чудом врятувавши своє життя, повідомила: над нею поглумилися троє. І не тільки місцевий таксист, але й… двоє міліціонерів!

І допоки жінку з важкими тілесними ушкодженнями рятували лікарі місцевої ЦРЛ, обурена свавіллям перевертнів у погонах громада смт Врадіївка оточила райвідділ міліції, де служили обидва підозрюваних: лейтенант Дмитро Поліщук і старший лейтенант Євген Дрижак. Люди вимагали заарештувати обох, проте районне міліцейське начальство намагалося переконати протестувальників, що один із них того страшного вечора був черговим у райвідділі і до злочину не причетний.
Це переповнило чашу терпіння, і в ніч із понеділка на вівторок понад 1000 жителів почали громити установу псевдоправоохоронців. Обурення посилилося ще й через те, що один із міліціонерів є похресником начальника УМВСУ у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а другий – племінником прокурора району.
Щоб вгамувати пристрасті, міністр МВС України Віталій Захарченко уже відсторонив Валентина Парсенюка від виконання обов’язків керівника миколаївської міліції. Причина – інформація про напад на місцеву жительку за участю працівників міліції була надана керівництву МВС не в повному обсязі, що не дозволило швидко та об’єктивно розібратися у ситуації та призвело до заворушень. Відтепер на Сергія Поготова, першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС України, а також  на начальника Головного штабу МВС України Володимира Березана покладено завдання нормалізувати ситуацію та забезпечити притягнення винних до суворої відповідальності. Мало того, за фактом штурму райвідділу міліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, скоєне групою осіб) та за ч. 1 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Проте можна не сумніватися: якщо когось із обурених людей, які громили ненависне кубло перевертнів у погонах спробують заарештувати, то у Врадіївці може виникнути епіцентр народного гніву, здатного перекинутися й на інші регіони держави. Тому чим швидше доведуть провину трьох ґвалтівників і чим оперативніше їх відправлять у місця відбуття покарання, тим краще буде для всіх. 
А от істинний, а не бутафорський стан справ у силових структурах, вочевидь, потребує ретельного вивчення та контролю з боку найвищих державних інституцій України.
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%