Гроші для волинських селян

Гроші для волинських селян Аграрна програма працюватиме на умовах співфінансування з місцевої казни. Горохівщина підтримує село найкраще.
У 2016-му  аграрні потреби на Волині фінансуватимуть по-новому. Як зазначають у департаменті агрополітики облдержадміністрації, фінансування комплексної програми розвитку агропромислового сектора, відбуватиметься на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.
«Пропонується зміна механізмів виділення коштів обласного бюджету та напрямів фінансування на підтримку виробництва в ОСГ, сприяння об’єднанню виробників в обслуговуючі кооперативи, залучення молодих людей до сфери агробізнесу. З обласного бюджету прогнозована сума підтримки – 3,1 млн грн. Таку ж суму, сподіваємося, буде виділено і з районних бюджетів», – інформують у департаменті.
Наразі у відповідь на запропоновані умови на Горохівщині уже передбачили виділення 395-ти тис. грн з районного бюджету. Це поки найбільша сума співфінансування в області. На ці кошти заплановано здійснити:  часткове здешевлення вартості штучного осіменіння  корів і телиць у ОСГ – 70 тис. грн (у розрахунку  110 грн за 1 голову: 60 грн власнику та 50 грн техніку  штучного осіменіння), виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів – 170 тис. грн (у розрахунку 150 грн на корову), дотації сільськогосподарським підприємствам і фермерським господарствам за посів  гречки - 40 тис. грн (у розрахунку до 100 грн на 1 га), розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів – 65 тис. грн, а також  виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (50 тис. грн). На аналогічні суми підтримки район може розраховувати з обласного бюджету.
 На Ратнівщині з районного бюджету на аграрні програми запланували 167,7 тис грн. У Локачинському р-ні – лише 30 тис грн.   
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%