Шукаємо зиму
Черговий інженер-синоптик Волинського гідрометеоцентру Світлана ГОНЧАРЕНКО повідомила, що сьогодні – мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний – 5-10 м/с. Температура повітря в області – +4- +9, у Луцьку – +6- +8. У п’ятницю – без істотних опадів, вранці місцями туман. Вітер південно-західний – 7-12 м/с. Температура вночі – -3- +2, вдень – +4- +9.
У вихідні – мінлива хмарність, часом невеликий мокрий сніг із дощем. Вітер північний – 7-12 м/с. Температура упродовж доби – 0- +5.
За багаторічними спостереженнями Волинського гідрометеоцентру, найтепліше цього дня було 2013-го – +9, а найхолодніша ніч зафіксована у 1969 році – -19.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Хто сумує за жертвами політичних репресій, а хто на ровері, сміючись, їздить… На Волині ще дві парафії приєдналися до ПЦУ У Луцьку стартував чемпіонат України з важкої атлетики Діти з Луцька передали бійцям 14 ОМБР автомобіль На Волині затримали головну спеціалістку військкомату На Волині відзначили обдарованих школярів У ковельчанина вилучили пістолет та набої Лищенські школярі зібрали для воїнів ЗСУ 23500 гривень Жителі Волинської області можуть отримати крісла колісні безкоштовно У Володимирі освятили оновлену дошку пам'яті полеглих захисників- Опитування
- Результати