«Волинь» страждає через гріхи попередніх менеджерів…

«Волинь» страждає через гріхи попередніх менеджерів… Попереднє керівництво та менеджери ФК «Волинь» доводять клуб до втрати спортивних досягнень через старі фінансові борги періоду 2012-2013 років. В усякому випадку, нинішній президент та головний тренер Віталій Кварцяний не приховує: якщо найближчим часом не вдасться домовитися з футболістами-скаржниками про часткову виплату заборгованості або пролонгацію усіх перерахувань, то, як і наприкінці минулого сезону, команду можуть позбавити залікових очок.

Про цю невеселу перспективу Віталій Володимирович сказав представникові «Волинської газети» 24 грудня перед початком сесійного засідання облради, в якій він узяв участь як депутат від партії УКРОП.

Отже, нашій команді загрожує втрата 6 або 9 очок за невиконання фінансових зобов'язань перед гравцями, які раніше виступали за «Волинь». Ідеться, насамперед, про Ндоє, Пилипчука, Савіча, Старцева і ще кількох футболістів.

«Ми провели переговори фактично з усіма, – зауважив Віталій Кварцяний. – Деякі (наприклад, Олег Герасимюк, пішли на компроміс. А от інші наразі не хочуть ніяких поступок. Але перемовини тривають… Дуже б не хотілося ось так втрачати дорогоцінні очки, які ми завоювали в чесній спортивній боротьбі».

Нагадаємо: за підсумками першої частини чемпіонату «Волинь» набрала 27 очок і посідає 5 місце в турнірній таблиці.

Роман УСТИМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%