У ковельській міськраді почубилися.

У ковельській міськраді почубилися.

Справжім скандалом закінчилася сьогоднішня сесія Ковельської міської ради, причому майже так і не розпочавшись. 
Традиційно на початку обранці громади озвучили свої запити та звернення, та тільки міський голова Олег Кіндер  оголосив перехід до порядку денного, від голови фракції «Укроп» у міськраді  Ігора Пініса пролунала пропозиція внести зміни, а точніше – перенести останнє двадцять четверте питання, що стосувалося затвердження складу виконкому,  у перелік перших, позаяк тема його формування набула великого резонансу. Нагадаємо: у тамтешніх ЗМІ неодноразово йшлося про намагання громади Ковеля – підприємців, волонтерів, громадських активістів налагодити діалог з міською владою й включити до складу виконавчого комітету міської ради делегованих ними представників. У іншому випадку активісти пригрозили відвідати сесію, аби висловити власну позицію та позицію мешканців, котрих вони представляють.
Власне, так і сталося, тож чергова третя сесія була велелюдною. Висловити протест в основному прийшли працівники місцевого привокзального ринку, учасники АТО та волонтери, вочевидь, підозрюючи про неприйнятний для них  результат. Із боку депутатського корпусу очолив громадське збурення, як вже було сказано, Ігор Пініс. І тільки-но б’ютівська більшість дала згоду прийняти порядок денний за основу, до президії ринув натовп людей. У вузьких проходах сесійної зали почалася штовханина, що згодом переросла у бійку. Втрутилися правоохоронці й найактивніших учасників сутички вивели з приміщення. Після цього Олег Кіндер оголосив перерву в роботі сесії. 
Згодом, після палких дискусій із опонентами у своєму кабінеті, міський голова повернувся до президії, зайняли свої місця і депутати, і громада. Однак, як виявилося, лишень для того, щоби оголосити закриття сесії. Про деталі конфлікту, а також коментарі міського голови, голови ковельського міського осередку «Укропа», представникків громади читайте в нашому матеріалі вже згодом.
Ірина ВОРОБЕЙ.
Фото автора.   • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%