Сторінками минулого

Сторінками минулого

65 років тому
З днем народження, товаришу Сталін! 
Учні Торчинської середньої школи, як і всі трудящі нашої країни, радісно відзначають 71 роковину з дня народження Й. В. Сталіна. Багато пісень, віршів, цікавих оповідань вивчили вони до цієї знаменної дати. В день ювілею рідного вождя в школі відбудеться святковий вечір. Директор школи тов. Барановський прочитає доповідь прочитає доповідь «Життя і діяльність товариша Сталіна». Шкільний хор виконає кращі пісні про Сталіна. У концерті візьмуть участь усі гуртки художньої самодіяльності.
(«Колгоспна правда», 1950 р.)
30 років тому
Нагорода космонавту

Указ Президії Верховної Ради СССР. За успішне здійснення космічного польоту на орбітальному науково-дослідному комплексі «Салют-7» – Союз і виявлені при цьому мужність та героїзм нагородити двічі Героя Радянського Союзу льотчика-космонавта СРСР тов. Джанібекова Володимира Олександровича орденом Леніна. 
Голова Президії ВР СРСР А. Громика.
Секретар Президії ВР СРСР Т. Тамтешашвілі.
На фото: ось так у відкритому космосі виглядала станція «Салют-7».
(«Молодий ленінець», 1985 р.)
15 років тому
Базар закрито
Увесь торговий луцький люд Завокзального і Центрального ринків страйкував, зібравшись на Київському майдані. Не працювали ані контейнери, ані черепашки, ані рибний, ані овочевий павільйони. Протестували представники малого бізнесу проти встановлення з Нового року касових апаратів. Тільки кілька продавців торгували свининою. Сало і бочок продавали по 10 грн/кг, філейку на кістці – по 13 грн/кг, а чисту – по 16 грн/кг.
Військова ялинка
Післяобідньої пори на луцьких вулицях виникли пробки, однак порушницю руху всі великодушно прощали. Бо нею стала головна новорічна ялинка, що їхала, підмітаючи асфальт своїм гіллям, густо всипаним шишками. Звідки ж цього року приїхала новорічна гостя на Театральний майдан Луцька? Нинішня ялинка, виявляється, виросла на території однієї з луцьких військових частин. Її висота – 17 м.
(«Досвітня зоря», 2000 р.)
10 років тому
Міст веде в нікуди
Недобудований пішохідний перехід між вокзалом та базаром став символом невиконання обіцянок Антона Кривицького. Агонія нинішньої мерської команди, яка дружно підтримувала свого патрона під час його перебування на чолі обкому медведчуківської СДПУ(о), закінчиться не раніше квітня наступного року, але вже зараз  зрозуміло: нічого, окрім підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, скандалів на сесіях та непрозорих механізмів вирішення більшості загальноміських проблем, від Антона Кривицького та його соратників чекати не доводиться.
(«Волинська газета», 2005 р.) 
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%