Де ж поділися «червоні» Кононовичі?

Де ж поділися «червоні» Кононовичі?

Саша і Міша судяться з університетом, але на слухання прийти не змогли.

Зо три десятки активістів-волинян прийшли сьогодні «підтримати» братів Коновичів.

Олександр і Михайло, нагадаю, як палкі продовжувачі комуністичних ідей неодноразово бували на Сході для підтримки терористів, розповідали російським телеканалам про «київську хунту». За таку їх «ідейну позицію» Східноєвропейський національний університет виключив обох Кононовичів зі складу аспірантів СНУ. «Червоні лідери» з таким не погодилися і подали в суд з вимогою визнати наказ ректора незаконним і скасувати.

Сьогоднішнє судове слухання мало би дати оцінку діям ректора і двох екс-аспірантів. Але замість прийти і відстояти свою позицію, Саша та Міша делегували адвоката  із «хунтівської столиці» Києва. Їх захисник Людмила Лебідь повідомила: Кононовичі попросили представляти їх інтереси в апеляційному суді, але самі вони, на жаль, дуже зайняті написанням наукових робіт і не змогли покинути «хунтівської столиці» та приїхати до Луцька.

СНУ, однак, теж не змогло делегувати для участі у слуханні своїх представників через щільний графік роботи працівників університету.

Відтак, адвокату з Києва доведеться знову долати шлях зі столиці на Волинь. Бо судді вирішили перенести слухання апеляції на 22 січня. Початок, не забувайте, – о 10.30.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

На фото автора: поруч із приміщенням суду, де скоро знову розглядатиметься справа Кононовичів, зручно розмістилися активісти дещо інших ідейних засад, а ще трошки далі – магазин зі специфічною продукцією. «Збіг? –  запитав би путінський Кисельов. – Не думаю…» 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%