Чи сниться звільненим генералам сапер Артеменко?

Чи сниться звільненим генералам сапер Артеменко?

Солдат Анатолій Артеменко, який добровольцем пішов у військо захищати Україну від агресора, поліг 29 жовтня 2015 р. у м. Сватове Луганської обл. Разом із бойовим побратимом вони стали жертвами не ворожої кулі, а потужного вибуху на стратегічних складах артилерійських боєприпасів.

6 листопада Героя привезли в Луцьк, де 31-річного солдата відспівали у нижньому храмі Свято-Троїцького собору Луцька, а потім труну доправили в Іваничі, де місцевий люд зустрів домовину з тілом земляка живим коридором. Згодом із ним попрощалися в рідній Грибовиці Іваничівського р-ну і поховали на кладовищі в с. Нова Лішня.
Тож велике горе прийшло в ще одну волинську родину, а цивільна дружина, яка перебувала на останніх строках вагітності, так і не встигла зареєструвати шлюб у встановленому законом порядку… Та й народжена 25 листопада донечка уже ніколи не побачить свого тата живим…
Але й на цьому чорна смуга в житті осиротілої родини не завершилася. Вдова Анатолія Артеменка – Світлана Лисенко – з ще в серпні ц. р. уклала договір із «Нововолинським управлінням із експлуатації газового господарства» ПАТ «Волиньгаз» на підключення її хати в с. Грибовиця до газових мереж, але роботи розпочали тільки 15-го грудня…
У статті «Криваве Сватове», яка побачила світ у «Волинській газеті» ще 12 листопада, редакція прямо вказувала, що нищівний вибух міг стати не результатом російської диверсії, а нехлюйства українських військових, що стало можливим через безвідповідальну службу доморощених генералів. Рапорти про звільнення вищого керівництва Сухопутних військ України стали підтвердженням цієї версії.
Зокрема, відправили на пенсію генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова. Слідом за ним звільнені зі служби в ЗСУ перший заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Сергій Бессараб, заступник начальника ГШ ЗСУ Володимир Хижий, командувач інженерних військ ЗСУ Сергій Кравчук та начальник Головного управління з роботи з особовим складом ЗСУ Іван Чубенко.
Як сповістила агенція «Ліга. Нет», причиною для відставки Анатолія Пушнякова та інших генералів став вибух боєприпасів у Сватовому, який міг призвести до масштабної катастрофи, що стало останньою краплею, котра переповнила часу терпіння Міністра оборони України Степана Полторака.
«Всі перераховані генерали мають відношення до інциденту. Забезпечення, робота з особовим складом, інженерні роботи – на всіх рівнях у Сватовому стався провал. І саме ці генерали відповідальні за те, що трапилося.
Після інциденту була проведена перевірка, в рамках якої робота перерахованих генералів була визнана незадовільною. Саме з цієї причини їх попросили написати заяви», – деталізує агенція УНІАН.
От тільки Анатолія Артеменка та його полеглого побратима це вже не воскресить…
Роман УСТИМЧУК.
На фото УНІАН: генерал-лейтенант Анатолій Пушняков, який разом із підлеглими генералами допустив широкомасштабну та криваву катастрофу в Сватовому.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%