Кому у 2015-му дісталися лаври політичної слави,

Кому у 2015-му дісталися лаври політичної слави,

а кого з волинського політикуму експерти назвали невдахою?
Волинські експерти визначили, хто з місцевих політиків і політсил у 2015 році був успішним, хто зазнав невдачі і хто став цілковитою несподіванкою. Відповідне дослідження організував Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу, - інформує «Громадське Волинь».
Протягом 21-24 грудня 21 експерт відповів на 8 запропонованих запитань. І, на їхню думку, серед успішних волинських політиків – Ігор Палиця, Микола Романюк та Ігор Гузь. Останній, до речі, номінований і на звання невдахи. Серед тих, кому не вдалося досягнути вагомих політичних результатів, – також Олександр Товстенюк, Валентин Вітер, Володимир Гунчик і Григорій Пустовіт.
Несподіванками року стали Юлія Вусенко, Ігор Палиця і Павло Данильчук.
Цікавішими виявилися результати оцінювання роботи політсил. Декотрим із них вдалося одночасно стати фаворитами і невдахами. На переконання експертів, цього року успішними політичними командами можна назвати «УКРОП», БПП «Солідарність», «Самопоміч», «Народний контроль» і «Батьківщину».
«Народний фронт» у 2015 році із улюбленців потрапив до когорти невдах. Поруч із ним, як не дивно, – ті ж БПП «Солідарність» і ВО «Батьківщина». Не вдалося завоювати прихильності волинян та експертів Радикальній партії Олега Ляшка і «Самопомочі».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%