На свята можуть заборонити салюти

На свята можуть заборонити салюти

Замість купівлі феєрверків активісти закликають допомагати бійцям АТО.
Громадський рух «Іскра» зареєстрував петицію у якій просить місцеву владу заборонити використання феєрверків під час зимових свят у зв’язку з проведенням АТО на Сході країни.
Про це повідомляє власкор «Вголосу».
«Просимо прийняти ухвалу про заборону використання феєрверків та салютів у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході країни в період святкування Нового року. Також просимо і закликаємо усіх небайдужих, замість купівлі піротехніки допомогти воякам, що захищають Україну!», – йдеться у тексті петиції.
Громадський рух просить міську владу ухвалити рішення про припинення суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності реалізації феєрверків, піротехнічних виробів, інших засобів з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами на час святкування.
«Використанням піротехнічних виробів з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв одночасно з проведенням АТО на сході України суперечить нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу. Не забувай, в Україні війна!», – зазначили активісти.
Вони додали, що таке рішення нещодавно ухвалили у Львові.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%