Результат походу: звільнять податкового міліціонера та його «праву руку»!

Результат походу: звільнять податкового міліціонера та його «праву руку»!

Перший позитивний результат походу «Всеукраїнської народної ради протидії корупції та громадської експертизи влади» до Державної фіскальної служби України дав результат. Колегія ДФС України постановила по звільняти з посад низку податкових генералів, в тому числі й на Волині.


Отже, 24 грудня після візиту групи активістів у ДФС України колегія фіскального органу вирішила відреагувати на вимоги громади. Як повідомив у соцмережах активіст Анатолій Будник, протягом 7 днів будуть зняті «з посад керівників податкової міліції та начальників Оперативних управлінь в наступних областях – Вінницька, Івано-Франківська, Сумська, Волинська, Харківська, Кіровоградська, Тернопільська, Херсонська, Закарпатська, Миколаївська, Полтавська, Житомирська. Але це лишень початок. Ми наполягаємо на притягненні до кримінальної відповідальності деяких слідчих та митників за порушення норм матеріального та процесуального права!».

Чи дозволять наступні переговори в ДФС з високопосадовцями привести до «логічного завершення злочинної діяльності корупціонерів та хабарників різних рівнів», покаже найближчий час.

Наш кор.

На фото з відкритих джерел: серед ініціаторів очищення ДФС України й активіст Анатолій Будник.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%