Снітку – Героя!!!

Снітку – Героя!!! Після обурення волонтерів Володимир Гунчик повторно попросив Президента про орден «За мужність» для Андрія Снітка. Юнак, який закрив собою гранату, достойний звання Героя України, вважають волиняни.
Громадські активісти, волонтери вже тривалий час добиваються нагородження юного Андрія Снітка, уродженця с. Гораймівка Маневицького р-ну, та Ігоря Сливки з Горохова, які героїчно загинули у зоні АТО. Як повідомляла «Волинська газета», на одній із недавніх сесій відповідне звернення озвучив депутат облради Олександр Пирожик. Із березня цього року тримають у чиновницьких  шухлядах прохання про подання на нагородження орденом «За мужність» та присвоєння звання «Героїв України для цих двох волинян. За інформацією волонтерів, документи  таки дійшли до Києва. Але нагородити Героїв посмертно не поспішають. Депутат закликав голову облдержадміністрації зробити все можливе для того, аби подвиг цих бійців належно вшанували.
28 грудня стало відомо, що Володимир Гунчик повторно  звернувся до Президента щодо нагородження бійця полку «Азов» Андрія Снітка орденом «За мужність» 3 ступеня. Про це він повідомив сам під час оперативної наради, пише ВАР. Мовляв, попереднє подання датоване 6 грудня. Володимир Гунчик наголосив, що подання голови ОДА щодо такого нагородження може бути лише після внесення подання Міноборони.
Попри байдужість чиновників і генералів, земляки не спиняються на шляху до мети: на сайті Президента України зареєстрували електронну петицію з проханням присвоїти звання Герой України загиблому бійцю полку «Азов» Андрію Снітку ("Хомі") . Щоби та потрапила на стіл главі держави, треба 25 підписів.
Наш кор.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%