Лісова варта

Лісова варта

Вчора у Маневичах відбулася нарада працівників лісової охорони державних підприємств ВОУЛМГ, на якій розглядалося єдине питання – «Про комплекс заходів щодо недопущення незаконного видобутку бурштину».

– Може, і незвично, що ми зібралися у неділю, – звернувся до присутніх в.о. начальника ВОУЛМГ Олександр Кватирко. – Та цього вимагає ситуація, яка склалася довкола нелегального видобутку бурштину. Звертаюся до всіх: потрібна щоденна інформація про всі пробні ями. Також вимагаю у триденний термін загорнути бурштинові копанки.

З п’ятниці лісові угіддя від бурштиношукачів охороняє лісова охорона державних лісопідприємств ВОУЛМГ та новостворена поліція.

– Ми не можемо лишити Маневичі наодинці з цією проблемою, бо невідомо, де завтра будуть копати – У Шацьку, Любешові чи Камінь-Каширську, – наголосив Олександр Кватирко. – Тому дякую за розуміння і підтримку.

Вже зараз лісоохоронці виявляють пробні копанки на території усіх поліських районів, навіть у лісоугіддях Шацького національного природного парку.

Для недопущення незаконного видобутку бурштину наказом ВОУЛМГ створено постійно діючі рейдові групи з працівників державної лісової охорони, організоване цілодобове чергування в місцях незаконного видобутку бурштину. Ця робота також координується з працівниками територіальних органів поліції та органів місцевого самоврядування.

В охороні угідь задіяно увесь особовий склад лісової охорони, техніка, інші необхідні ресурси та засоби. До патрулювання залучаються екологи, поліцейські, працівники інших правоохоронних підрозділів.

Сергій Цюриць.

На фото автора: під час наради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%