«Ковельський вузол»-2

«Ковельський вузол»-2

Після останнього сесійного засідання Ковельської міської ради, де «гарячим» питанням стало обрання складу виконкому, в Місті залізничників – неспокійно. Про те, як сесія перетворилася на штовханину, «Волинська газета» вже повідомляла. А тепер настав час продовжити розповідь тим, що під стінами міськради провели акцію протесту.

У чому суть конфлікту? У складі викокомітету Ковельської міськради має працювати 13 осіб. Громадськість пропонувала включити до його  складу керівника «Комітету громадського спротиву» Миколу Печенюка та представницю підприємців місцевого ринку Людмилу Васковець, що й озвучив під час сесії голова фракції «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс. Але сесійне засідання було зірваним через загальне заворушення в залі. Потім сесія була продовжена, і склад виконкому таки затвердили в такому варіанті, який влаштовує Олега Кіндера.
Громадські організації з таких рішенням народних обранців не погодилися і вирішили скликати народне віче. Його ініціатори – громадська організація підприємців та працівників приватного сектору міста Ковель та Всеукраїнське громадське об’єднання «Комітет громадського спротиву», національно-визвольний рух «Правий сектор», громадська організація «МАЙДАН ГІДНОСТІ», громадський рух «Громадський контроль», Громадська організація «Союз Українок», Всеукраїнське об’єднання ветеранів, Громадська організація «Волинські правозахисники», Ініціативна група «Автомайдан Ковель», Громадська організація «Альтаїр 777», Ковельський міжрайонний координаційно-інформаційний волонтерський центр «Волонтери Волині».
 На акцію протесту проти дій ковельської влади прийшло близько трьох сотень ковельчан.
Свої думки з приводу ситуації, яка склалася в Ковелі, висловили керівники громадських організацій та депутати від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП». Голова фракції УКРОП у Ковельській міській раді Ігор Пініс запевнив громаду, що і надалі відстоюватиме їхні інтереси. До слова, УКРОП у Ковельській міській раді перебуває в опозиції.
Як інформує прес-слуджба облорганізації УКРОПу, віче ухвалило таку резолюцію:
 «1.Створити на базі різноманітних громадських та політичних партій, що відстоюють інтереси громади та авторитетних громадян національно-революційний центр із спільними  керівниками та координуючими структурами.
 2.Постійно діючій Координаційній Раді громади з протидії узурпації влади та корупції в місті Ковелі підготувати текст звернення до громади міста Ковеля щодо ситуації, яка склалася в місті, викликана діями міського голови Кіндера О. О. про свавілля ігнорування ним думки громади та розмістити дане звернення в міських та обласних засобах масової інформації.
3. Народне Віче та  Координаційна рада громади з метою збереження спокою недопущення ескалації та протиправних дій вимагає:
– для надання можливості громаді приймати участь в місцевому самоврядуванні та для контролю за діями влади вибрати новий склад Виконавчого комітету Ковельської міської ради.
– дану Ухвалу Народного Віче та Координаційної ради громади з протидії узурпації влади та корупції міста Ковеля довести привселюдно Ковельському міському голові та ознайомити голів партій, які обрані громадою та є їхніми представниками в органах влади.
4. В разі невиконання вимоги громади по пункту 3 даної Ухвали, Координаційна рада громади міста Ковеля залишає за собою право здійснення тиску на владу, а саме: проведення Народних Віче, мітингів, зібрань; акції протесту під час  проведення сесій Ковельської міської ради та засідань Виконавчого комітету; утворення та функціонування постійно-діючого наметового містечка, як символу Майдану; перекриття місцевих доріг з метою привернення уваги та вирішення конфліктної ситуації  між чинною владою та громадою міста; влаштування «Коридору ганьби» депутатам, які зневажають своїх виборців».
Реакція міського голови Олега Кіндера чи інших офіційних представників Ковельської міськради в відкритих джерелах на резолюцію наразі відсутня.
Але, як бачимо, ситуація в Місті залізничників стрімко загострюється. І якщо найближчим часом її не вирішать демократичними методами, то можемо стати свідками другого етапу операції періоду війни, котра мала назву «Ковельський вузол» і мала за мету повністю відрізати гарнізон Ковеля від сполучення з зовнішнім світом…
Вл. інф.
На фото: противники кадрової політики Олега Кіндера – на віче.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%