У студії Шустер LIVE вся Україна проголосувала за головну подію року

У студії Шустер LIVE вся Україна проголосувала за головну подію року


У підсумковому випуску Шустер LIVE на каналі 3S.tv журналісти, громадські активісти та звичайні українці визначили події, які найбільше вплинуть на подальшу долю країни.

Телеведучий програми «Остання барикада» та президент «Центру досліджень політичних цінностей» Олесь Доній назвав свій топ-5 подій минулого року:

– Першою подією є те, що Президент України не продав жодного свого бізнесу. Риба гниє з голови, і ця голова, на жаль, президент. Друга подія – до сьогоднішнього дня ще жоден прем’єр не втрачав своєї партії. По третє – Дебальцеве – це символ здачі і територій, і українських інтересів, і українських людей теперішньою владою. Четверта позиція, яка відбулася за межами нашої країни, це вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова. П’ята позиція – такої цензури медіа не було навіть за Азарова і Януковича.

Журналіст та народний депутат («Блок Петра Порошенка») Сергій Лещенко так підсумував рік, що минає:

– Головний негатив року – це відсутність боротьби з VIP-корупцією. Досягнення – складання депутатських повноважень Миколи Мартиненка під тиском медіа, політиків, громадської думки, іноземних партнерів України.

Журналіст та телеведучий Матвій Ганапольський зробив акцент на позитивних моментах в історії країни року, що минає:

– На що я звертаю увагу, коли присутній на передачі Савіка Шустера, він – найпозитивніша людина, бо всі сидять та хоронять країну. Всі говорять, що вона вмирає, що вона гине і так далі. А після цього я дивлюся на ваші обличчя і розумію, що ніхто не гине, що насправді все добре. Що б я зазначив в першу чергу, Україна за минулий рік – рік страшний, важкий, рік падаючої економіки, копійчаних зарплат, жахливих медичних послуг – здійснила найважливішу річ: Україна не розвалилася. Потім, на перше місце, я ставлю ваш безвізовий режим. Немає грошей – не поїдемо, але це повинно бути для наших дітей, це повинно бути як визнання тієї самої Європи. Друга річ, яка мені здається вкрай важливою, – Мінські угоди. Третє – розділена на два: корупція, з якою Саакашвілі веде безкомпромісну боротьбу, і корупція, де не було засуджено жодного хабарника. Наступний пункт – неприємності Російської Федерації. Як живе Російська Федерація, те вона і отримує. Останнє, і не менш важливе – Україна розцвіла думками, вона розцвіла позиціями.

Присутні у студії перші члени клубу 3S.tv також запропонували свої версії головних подій року. На їхню думку, це Дебальцеве, призначення Саакашвілі, блокада Криму, російські війська у Сирії та теракти у Парижі. За результатами голосування у студії, головною подією 2015-го, яка вплине на рік 2016-й, українці вважають продовження війни на сході. Мінські угоди та призначення голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі – на другому та третьому місцях у рейтингу, складеному гостями.

Повністю програму дивіться на офіційному YouTube-каналі студії

Наступний прямий ефір ток-шоу Шустер LIVE чекайте 15 січня о 20:30 на телеканалі 3S.tv

Всі новини Шустер LIVE у спільнотах програми та телеканалу 3S.tv у Facebook:

www.facebook.com/shusterlive

www.facebook.com/savikshusterstudio

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%