Солодкий вантаж – лісоохоронцям

Солодкий вантаж – лісоохоронцям

Більш як на мільйон гривень допомоги продуктами та лісоматеріалами надали лісівники нацгвардійцям, батальйону «Світязь» та добровольчому корпусу Буг, які охороняли лісові угіддя від навали бурштинокопачів.

– Ця робота продовжується і зараз, – каже начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс. – Щоправда, на цей раз ми забезпечуємо харчуванням, паливно-мастильними матеріалами, дровами лісоохоронців та поліцію, які заступили на патрулювання родовищ бурштину в лісових угіддях Вовчецького лісництва ДП «Маневицьке ЛГ».

До контори ДП «Маневицьке ЛГ» по черзі під’їжджають автівки з державних лісопідприємств, з них перевантажують мішки із цукром, вермішеллю, крупами до білого буса.

– Ми привезли для потреб лісової охорони та поліцейських найнеобхідніше – крупу пшеничну, перець, чай, одноразовий посуд, – каже головний лісничий Василь Омелянчук ДП «Турійське ЛГ». – Є і солодкий вантаж – мішок цукру.

Віталій Стасюк та Роман Сопронюк, які мають доставити продукти лісовим патрульним, запевняють, що ті не залишаться без обідів. Найбільшою популярністю зараз користується чай. Він не просто підсолоджує нелегке життя охоронців лісових масивів, а ще й допомагає їм зігрітися у цю зимову пору.

Сергій Цюриць.

На фото автора: продукти для лісових патрульних.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%