Коли буде дорога з Луцька до Львова

Коли буде дорога з Луцька до Львова Почули критику – взялися до роботи?

Як будувати частину автомобільної дороги віл луцька до Львова, що пролягає територією Волині, радилися під час виїзної наради 28 грудня.  
Варто нагади, що об’єкт зводиться у результаті експерименту: понадпланові надходження на кількох митницях в Україні, в тому числі й Волинської, вирішили спрямувати на ремонти й будівництво шляхів. Львів’яни свій відтинок шляху вже фактично зробили. Натомість волиняни поки не бралися…  
«В нас унікальна можливість, коли трьом областям дозволили надходження з  трьох митниць використовувати на розвиток інфраструктури. У нас хоч кілометр дороги, який ми збудували за останніх півроку з цих коштів? Невже Львівська митниця – може, а Волинська – ні?» – запитав  у представників влади під час недавнього бізнес-форуму в Луцьку гендиректор компанії «Модерн-Експо» Петро Пилипюк.
Тоді, а форум відбувався 24 грудня, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик відповів, що від перевиконання планових показників від митниці надійшло 120 млн грн.
«За 400 мільйонів, які заплановані, ми зробимо 80 кілометрів дороги», – зауважив голова облдержадміністрації.
А вже за кілька днів на Горохівщині обговорили стан справ щодо реконструкції  автомобільної дороги Луцьк-Львів. За інформацією прес-служби облдержадміністрації, окрім Володимира Гунчика, ділянки дороги оглянули директор департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Іван Мирка, його заступник Віктор Довгополюк, начальник Служби автомобільних доріг у Волинській обл. Анатолій Посполітак та його заступник Юрій Ришкевич, директор Волинського відділу комплексного проектування ДП «Укрдіпродор» Ігор Малиха, головний інженер Волинського відділу комплексного проектування ДП «Укрдіпродор» Андрій Коцага, а також голова Горохівської райдержадміністрації Любов Матвеєва.
Проект реконструкції планують винести на обговорення громадськості. Щоправда, коли водії матимуть щастя їхати у напрямку Львова комфортно і в гарному настрої – не повідомляють.
Наш кор.
На фото: ділянка горезвісної дороги на Львівщині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%