Обласні обранці промоніторять райони

Обласні обранці промоніторять райони

За кожним із них закріплять відповідального із 16-ти депутатів-укропівців.

Аби забезпечити дієву комунікацію громади з обранцями від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП» необхідно, щоб обласні депутати були детально обізнані з проблемами усіх районів Волині, – йдеться у повідомленні прес-служби партії.

«Саме з цією метою на засіданні фракції УКРОПу у Волинській обласній раді ми визначили відповідального за кожен район, – розповідає голова Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов. – Запровадження такої системи взаємодії дозволить нам організувати роботу з громадянами на високому рівні, детально вивчити проблемні питання сіл, селищ та міст та запропонувати дієві шляхи їх вирішення».

До облради від Любешівського району обрали підприємця Миколу Бущука,  Маневицького – директора ДП «Волиньторф» Івана Киричика,  Ківерцівського – підприємця Олександра Омельчука, Камінь-Каширського – директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Анатолія Філюка. У цих громадах відповідно працюватимуть саме ці депутати. За Луцьком та Луцьким районом закріпили Віталія Кварцяного (головний тренер футбольного клубу «Волинь»).

За роботу з громадою в Іваничівському районі та м.Нововолинську відповідатиме Ірина Вахович (завідувач кафедри фінансів Луцького національного технічного університету), у Турійському районі – Олександр Зінчук (хірург Волинської обласної клінічної лікарні), у Володимир-Волинському районі та м.Володимирі – голова Волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов, у Локачинському районі – Ірина Констанкевич (заступник голови правління фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»), у Старовижівському – Олександр Курилюк (радник голови правління фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»), у Любомльському  – Сергій Леонтьєв (підприємець), у Рожищенському – Любов Ліпич (декан інституту економіки та менеджменту Східноєвропейського національно університету імені Лесі Українки), у Горохівському – Григорій Павлович (голова Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану), у Шацькому – Віктор Радчук (директор департаменту ліквідаційних процедур ПАТ «Західінкомбанк»), у Ковельському районі та м.Ковель – Петро Савчук (ректор Луцького національного технічного університету), у Ратнівському – Надія Хвищун (декан факультету бізнесу Луцького національного технічного університету).

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%