Незаконні забудови - у компетенції влади міста

Незаконні забудови - у компетенції влади міста

Луцьк - перший обласний центр в Україні, якому передали повноваження у сфері держархбудконтролю.

Це означає, що відтепер Луцька міська рада зможе реально вирішувати питання незаконних забудов, і розмови про те, що влада міста не може нічого вдіяти, стануть порожніми балачками
Тривалий час архітектурно-будівельним контролем займалася Державна архітектурно-будівельна інспекція. Часто виникали нарікання громадян на незаконну забудову чи будівництво з порушенням норм, однак Луцька міська рада фактично не могла ніяк виплинути на це, бо не мала відповідних повноважень.
Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
Сьогодні ж, у рамках продовження процесів децентралізації, Луцьк став першим обласним центром в Україні, якому передали повноваження у сфері держархбудконтролю. Урочисте підписання відповідних документів відбулося за участю Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцева, Луцького міського голови Миколи Романюка та представника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради Юрія Маслюка.

       Луцька міська рада своїм рішенням створила відділ державного архітектурно-будівельного контролю. Уже набрано працівників, проведено їх навчання і підготовку. Вирішено усі організаційні та юридичні питання. У зв'язку з передачею повноважень, відділ приступає до виконання обов'язків 31 грудня 2015 року.

        Микола Романюк розуміє, що це великі повноваження і велика відповідальність, однак готовий працювати, нести відповідальність та навести порядок у цій сфері.

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%