Бюджет так збільшився, що рухнув на третину!

Бюджет так збільшився, що рухнув на третину!

Депутати обласного центру затвердили бюджет на 2016-ий. Незважаючи на присутність поряд із сесійним залом «вождя світового пролетаріату», «світле майбутнє» не вдасться побудувати і за рік до сторіччя Жовтневого перевороту… Говорять про інше: аби вижити.


За брестськими мірками, як заявив градоначальник Аляксандр Рогачук, «падати далі нікуди»… Відтак, казка про «білоруський рай» руйнується під натиском реалій. Це засві0434ила 15-та сесія Брестського міськвиконкому, яка відбулася 30 грудня. Як інформують колеги з газети «Вечерний Брест», бюджет збільшився в рублях, але реально скоротився на третину.
У доповіді за підсумками року-2015 голова Брестського міськвиконкому Аляксандр Рогачук (раніше очолював ідеологічний відділ облвиконкому) заявив:
«Минулий рік (тобто, 2015-ий, – Р. У.) навчив нас виходити з найскладніших ситуацій. Дуже часто доводилися ухвалювати нетривіальні і непопулярні рішення. Але надалі ми спробуємо уникнути подібних заходів… Бо падати далі нікуди!».
Найбільша біда – катастрофічне зниження валютної виручки. Кожне третє брестське підприємство – збиткове. Обсяги промвиробництва впали на 6%. Лише ТОВ «Савушкин продукт»,ТОВ СП «Газоаппарат», група компаній «СтиМ», ТОВ «Компо», а также ТОВ «Ковры Бреста», які вперше за багато років майже в 4 рази збільшили експорт килимів. Тому Аляксандр Рогачук озвучив присутнім на сесії стратегічне завдання: в 2016-ому створити мінімум 500 нових робочих місць. А економічне зростання запланували дуже скромне – 1%, чому має посприяти тотальна економія всіх видатків.  Великі приекти починатимуть лише за наявності потужного інвестора, тому ідею «Західного валу» відкладають до кращих часів, а про нові автовокзал і кіноконцертний зал уже й не згадують…
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: центральна площа Бреста, де поруч із міськрадою досі стоїть пам’ятник Владіміру Лєніну.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%