З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом!

Вітання керівництва області та міста.

Дорогі волиняни!

Щиро вітаю вас зі світлими зимовими святами! Нехай вони додадуть нам віри в Бога, примножать упевненості у своїх силах та можливостях і зроблять усіх нас добрішими один до одного.

Минулого року ви усією волинською громадою довірили представляти свої інтереси новій каденції обласної ради. Дякую вам за таку велику честь від імені усіх депутатів обласної ради і запевняю, що зроблю все для того, щоб об’єднати зусилля цих людей у конструктивне русло для розвитку області.

Моя мета – зробити Волинь територією економічного процвітання. Це завдання доволі амбітне, але реальне для виконання. Наш спільний дім має бути комфортним, затишним і безпечним, із прозорими та зрозумілими правилами, де кожен із вас матиме можливості проявити себе та забезпечити достойне життя для своїх родин.

Бажаю, щоб у Новому році ми разом заклали міцний фундамент для втілення в життя найамбітніших планів. Нехай Господь благословить і допоможе нам у цьому. Бажаю усім – здоров’я, Україні – миру, в родинах – злагоди та достатку.

З Новим роком і Різдвом Христовим!


З повагою

Ігор ПАЛИЦЯ, голова обласної ради.


Щиро вітаю усіх вас, ваші родини, близьких та друзів із Новим роком та Різдвом Христовим!

Цими святковими днями перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Історії держави, народу, кожного з нас. Згадуємо все найкраще та дякуємо Богові за прожитий рік. З духовним піднесенням і щирими сподіваннями дивимось у майбутнє.

Ми прожили цей рік на одному диханні, як єдина українська родина. У спільній боротьбі за право жити в незалежній і мирній країні кожен із нас відчував свою відповідальність. За Україну, за рідний Волинський край, за свої сім'ї та родини.

Разом ми активно продовжили розвивати волинську економіку, забезпечували належний соціальний захист наших краян, зберегли суспільну злагоду. Ми долали труднощі, йшли вперед і – вистояли. І хоча ще не повністю відвоювали окуповані землі, але зупинили ворога.

Рік, що минає, вкотре підтвердив – український народ є міцною і згуртованою сім'єю. Єдиною і воістину великою нацією! Ми можемо і повинні цим пишатися!

Хочу від усього серця подякувати волинянам за розуміння і підтримку, за стійкість та оптимізм. Спасибі всім, хто самовіддано працював на благо України та Волині. Нашим захисникам – низький уклін та щира вдячність за мужність і високий патріотизм. Ми пишаємося вами, нашими Героями.

Переконаний: у країні знову запанує мир, а Україна стане сильною, шанованою, європейською державою, комфортним та рідним домом для кожного її громадянина.

Щиро зичу, аби поріг Нового 2016-го ми переступили з добрими думками і радісними сподіваннями. Нехай і надалі Христова віра та щира любов до рідної землі згуртовують нас до спільних дій та корисних справ. Хай світло новорічних вогнів зігріває ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця любов’ю і вірою.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!


З повагою

Володимир ГУНЧИК,

голова облдержадміністрації.


Шановні лучани!

Щиро вітаю вас із Новим  роком та Різдвом Христовим!

Усі ми з нетерпінням завжди очікуємо новорічного дива та різдвяної казки, коли в наших оселях засяє  ялинка, вся родина збирається за святковим столом. Це найромантичніші свята – час зворушливих спогадів дитинства, підбиття  життєвих підсумків і нових планів. Час, що вселяє віру в добро, дає надію на мир і щастя!

Рік, що завершується, був непростим для нашої держави. Нам довелося жити і працювати в умовах війни. Але ми рухаємося вперед, роблячи добрі справи для нашого міста. Дякую усім, хто працює для громади. Завдяки вам наше древнє місто стає сучаснішим, красивішим та комфортнішим.

Нехай новий 2016-й рік буде для нас роком миру, злагоди та процвітання!

Щиро бажаю всім міцного здоров’я,  віри і добра. Хай збуваються мрії, достаток прийде у кожен дім, а  допомагає нам у цьому Господь.   

Христос народжується!

Славімо Його!


З повагою

Микола РОМАНЮК, Луцький міський голова.


З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Дорогі співвітчизники! 
Ми прожили непростий рік, який став черговим випробуванням усього українського народу на волелюбність, стійкість і доброчинність. У 2015-ому було чимало викликів, але вирішення проблем зробило нас ще сильнішими. Держава твердо йде по європейському курсу розвитку, долаючи не лише внутрішній опір, але й складнощі в середині власного суспільства. Але кожен шлях до високої мети передбачає не лише якісь втрати, а й здобутки. Тому 2015-ий, за великим рахунком, це період розвитку в багатьох сферах, і в тому числі – Благодійного фонду «Волинь-2014», який я маю честь очолювати вже понад рік. 
Зроблено не просто багато, а дуже багато. У святковому вітанні не буду наводити величезну кількість цифр і фактів, а наголошу на головному: вся робота нашої благодійної організації показала правильність обраної мети та дієвість засобів для її здобуття. Кожен результат – це плід спільної думки та скоординованих зусиль кожного учасника фонду. 
Нас за цей рік не стало менше, ми розвиваємося і ростемо, тому в першу чергу побажаю кожному фундаторові та меценатові із наших лав, аби в році, що наступає, Господь Бог подарував можливість і надалі успішно займатися бізнесом, підприємництвом, реалізовувати свій потенціал в інших сферах із найбільшою користю, котра, в свою чергу, дає нам фінансовий інструмент реалізовувати благодійний проект «Волинь-2014» уже не лише на обласному та загальноукраїнському, але й на міжнародному рівні!
Особливі слова вдячності – працівникам виконавчої дирекції. Вони довели здатність швидко, професійно та з користю для громади вирішувати найскладніші завдання, пов’язані з допомогою учасникам АТО як на лінії розмежування, так і демобілізованим воїнам. Наші працівники уміють допомагати мирному населенню і на Сході України, і тут, на Волині. Це – великий успіх, і я зичу, щоб у наступному році виконавча дирекція працювала ще самовідданіше.
Ветеранам боротьби за державний суверенітет України, тим, хто і в цей час зі зброєю в руках на фронті захищає мирне небо, їхнім родинам, волонтерам, активістам бажаю, аби виповнилася наша спільна мрія щодо переможного завершення Антитерористичної операції та якомога швидшого налагодження мирного життя під синьо-жовтим прапором на всій  території країни, включно з Донбасом і Кримом.
Боротьба ще не закінчилася. А тому, дорогі волиняни, наші друзі та однодумці з інших областей України та з-за кордону, смію запевнити Вас, що Благодійний фонд «Волинь-2014» продовжуватиме активну роботу. Ми знаємо, що поставлена мета буде досягнута! І переконливі результати року 2015-го в цьому нас ще раз переконують. 
А тому всім злагоди, благополуччя, здоров’я і процвітання!
Зі святами!

З повагою
Петро ПИЛИПЮК, голова правління Благодійного фонду «Волинь-2014».


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%