Кому поталанить не побачити Путіна?

Кому поталанить не побачити Путіна?

Вихідці з Волині, а також їхні найближчі родичі та сусіди, готуватимуться та зустрінуть Новий рік у Криму в пітьмі…


Анексований півострів продовжує лихоманити. Слідом за тотальним здорожчанням товарів першої необхідності, девальвацією російського рубля, масовими репресіями щодо українських патріотів у Крим прийшли скандали, пов’язані з розкраданням маріонетковою владою колосальних фінансових ресурсів.
Але й на цьому митарства окупованого населення Криму не завершилися: через обмеження постачання електроенергії з території України почастішали «віялові вимкнення» світла! Дійшло до того, що Новорічні та Різдвяні свята люди зустрічають у напівсутінках.
«Через погіршення погодних умов та збільшення навантажень на електромережі в Криму введено тимчасові обмеження подачі струму», – повідомили 30 грудня «Крымской правде» в місцевій енергокомпанії.
І вже почалося! Вранці вимикали світло в Ялті та Керчі, протягом дня – в усіх населених пунктах півострова. Енергетики це підтвердили та заявили: енергопостачання припинятимуть не більше, як на дві години...
Тож комусь у новорічну ніч поталанить виголосити тост біля телевізора, а комусь доведеться радіти свічкам, що більш романтично, ніж фізіономія Владіміра Путіна на повен екран…
Роман УСТИМЧУК.
На фото «Крымской правды»: Новий рік по-кримськи…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%