До Бандери – 1 січня!

До Бандери – 1 січня!

1 січня 1909 р. народився Провідник однієї з гілок Організації українських націоналістів та вождь  створеної цим крилом Української повстанської армії Степан Бандера. З цієї нагоди в Луцьку вирішили вшанувати Степана Андрійовича.


Громадські активісти  через соцмережі запросили всіх бажаючих відвідати вечір пам’яті під відкритим небом, присвячений 107-ій річниці від дня народження непоступливого борця за Українську державність, який на Волині був лише один раз: у вересні 1939-го, коли після звільнення з польської тюрми на теренах сучасної білорусі пробирався в Галичину.

Вшанування Степана Бандери в Луцьку розпочнеться о 18:00 у сквері, що навпроти адмінспоруди Прокуратури Волинської області (вул.  Степана Бандери, 1). Цікаво, що організатори вирішили не проводити жодних заходів у 33-ому мікрорайоні обласного центру, де біля Палацу урочистих подій уже не один рік самотньо бовваніє постамент, на якому «патріотична громадськість» планувала встановити монумент Провідникові. Для цього навіть гроші з бюджету області та Луцька виділяли, не кажучи вже про доброчинні внески…

Роман УСТИМЧУК.

На фото:  один із монументів Степанові Бандері на Львівщині.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%