Феєрверки – пережиток минулого

Феєрверки – пережиток минулого

І ніч із 31 грудня 2015-го на 1 січня 2016-го в Луцьку на застосування феєрверків накладене табу. Порушників поліція притягне до відповідальності!


У новорічну ніч чимало громадян полюбляє використовувати різноманітні світлошумові піротехнічні засоби, намагаючись звуками та світлом посилити святкові емоції. Що виготовлені зазвичай у гаражах чи підвалах невідомого походження феєрверки здатні накоїти лиха, відомо всім: то будинок сусідові підпалять, то скалічать випадкових перехожих чи гостей… Але в умовах неоголошеної, та цілком реальної війни на Сході, будь-яке застосування подібних розважальних атрибутів несе ще й моральний підтекст. Саме тому рішенням Луцької міської ради від 27 серпня 2014 р. № 63/12 на території міста заборонено використання піротехнічних виробів (феєрверків) до моменту завершення Антитерористичної операції.

Саме тому Луцький міський голова Микола Романюк попросив мешканців обласного центру та його гостей дотримуватися вищезазначеного рішення і під час святкування Нового року не використовувати феєрверків. Але чи всі почують очільника міста, побачимо вже буквально за кілька годин…

А взагалі, краще світлові прилади як прикраси застосовувати не високо в небі, а поближче до землі. Так, як на Приморському бульварі в Одесі.

Наш кор.

На фото з архіву: ось так світиться «Перлина біля моря» напередодні Нового року!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%