Кінець гастролей кримінального тріо

Кінець гастролей кримінального тріо За минулудобу – з 31 грудня 2015 р. до 1 січня 2016 р. – в оперативну частину ГУНПУ у Волинській області надійшло 347 повідомлень, 55 із них – із ознаками кримінальних правопорушень. Серед них – тілесніушкодження, грабежі, крадіжки, шахрайства та інші. У 11-тивипадках винні особи встановлені.

Особливо резонансною виявилася подія в Ківерцівському районі, де затримано трьох громадян, які спеціалізувалися на пограбуваннях сільських магазинів. Вони викрадали з приміщень гроші, продукти харчування і інші товарно-матеріальні цінності. Причому, не лише в цьому районі Волині, але й в обласному центрі нашого краю, а також – на Рівненщині. Це й не дивно: один із заарештованих – волинянин, решта – представники сусідньої області.

Як інформує прес-служба ГУ Національної поліції у Волинській області, за неповних 2 місяці тільки на території Ківерцівського району спритники встигли скоїти 8 таких крадіжок. За скоєння крадіжок правоохоронці затримали трьох громадян 1971, 1977 та 1987 р.н., двоє з яких – мешканці Рівненської області. Усі троє раніше судимі, і разом відбували покарання у місцях позбавлення волі. Тож, відбувши строк, друзяки знову взялися за старе.

– Затриманим оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, – повідомив начальник Ківерцівського відділу поліції Олександр Басалик. – Усім трьом обрано міру запобіжного заходу тримання під вартою. Санкція статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі.

Наш кор.

На фото сектора комунікацій ГУНП у Волинській області: результат одного з візитів кримінального тріо в сільський магазин.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%