Помилка Тимощука – і Кубок у Ковелі!

Помилка Тимощука – і Кубок у Ковелі!

В останні дні 2015 р. у  залі Обласної ДЮСШ відбулися змагання традиційного 19-го «Новорічного турніру» з міні-футболу. Глядачі знову побачили  багато зірок, а самі баталії зберегли інтригу до останнього поєдинку. 


Луцька «Ісіда» у першому півфіналі поступилась ковельчанам, а досвідчена футзальна команда «Табак-Надія» зазнала поразки від зіркового «Вотрансу».  
У матчі за ІІІ місце «Ісіда» сенсаційно обіграла «Надію-Табак» (3:2) і виборола бронзові нагороди турніру.А от у головному матчі «Новорічного кубка», який розпочався аж о 22:30, на глядачів чекала ефектна та багата на емоції мегадраматична розв’язка. Прес-служба Ковельської міськради із гордістю повідомила, що зірковий «Вотранс», у складі якого виступали Анатолій Тимощук, Артем Федецький і Тарас Михалик, хоч нав’язав ковельчанам силовий футбол із великою кількістю ударів та лідирувати з рахунком 3:0, «Апперкот», використавши п’ятого польового гравця, таки зрівняв рахунок! А потім команда досвідченого тренера Сергія Піддубного в серії пенальті вирвала перемогу з результатом 3:2 (в лучан припустився помилки досвідчений Анатолій Тимощук).

Федерація футболу міста Ковеля зустрічала свій «Аперкот» як справжніх героїв, які зуміли виграти в суперників, де футболісти – учасники Євро-2016!

Наш кор.

На фото прес-служби Ковельської міськради: «Аперкот», який виграв у всіх.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%