Дружина екс-голови облради отримала вагому посаду

Дружина екс-голови облради отримала вагому посаду Тетяна Кічата, яку на початку 2015-го Міністерство юстиції звільнило з посади начальника Рівненського облуправління реєстраційної служби, нині трудиться на Волині. Чиновниця часів президентства Віктора Януковича пояснює, що це відбулося поза її волею і лише на підставі рішення столичних чиновників…

Отже, Тетяна Кічата віднині щодня їздить на роботу з Рівного в Луцьк (якщо, звичайно, вже не обзавелася квартирою в обласному центрі нашого краю). Це стало можливим після того, як 8 грудня 2015 р. її призначили директором Волинської філії ДП «Національні інформаційні системи», структури, утвореної в липні того ж року на базі ліквідованого держпідприємства «Інформаційний центр».  Підприємство спеціалізується на програмному забезпеченні єдиних та державних реєстрів, які підпорядковані Мін'юсту. Філії на місцях, окрім того, що утримують ці реєстри (як-от майнових прав, юридичних та фізичних осіб-підприємців), обслуговують приватних нотаріусів, РАЦСи та банки. Раніше цю структуру в Луцьку очолював Олександр Вашкевич, який журналістам газети «Рівне вечірнє» пояснив своє звільнення доволі просто:

«Коли у липні перейшли на "Національні інформаційні системи", тільки у двох областях керівників не перевели разом з іншими працівниками у новий штаб. Мені ще у квітні зателефонували знайомі з Києва і попередили, що на моє місце претендує інша особа. А у червні про це прямо заявили у Києві. Мене поставили виконувати обов'язки начальника, проте у вересні людина з внутрішньої безпеки відомства попросила написати заяву на звільнення. І додала: претензій до мене немає, можу вибрати будь-яку посаду завідувача сектора у відділенні... Я вирішив просто піти з посади».

Натомість сама Тетяна Кічата прокоментувала дивну метаморфозу так:

«Посаду мені запропонували з Києва. Не знаю, хто мене рекомендував… З Мін'юстом за посаду в Рівненському обласному управлінні юстиції я не судилася»….

Можливо, все пояснюється набагато простіше? Бо ж чоловік Тетяни Кічатої – Юрій Святославович – до Революції гідності був, як і наш Володимир Войтович, головою облради. Щоправда, уродженець Тернопільщини належав до партії «Сильна Україна». Написавши заяву про звільнення з посади під тиском Майдану, чоловік 1959 р. н. … вийшов на пенсію по інвалідності і відтоді активної участі в політичному життя сусідньої області не бере.

Чи, все-таки, має «сильні кінці» в Києві?

Роман УСТИМЧУК.

На фото Алли САДОВНИК: Тетяна Кічата.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%