Александр Кобахідзе – найкращий!

Александр Кобахідзе – найкращий! Офіційний сайт ФК «Волинь» провів традиційне передноворічне опитування вболівальників «Волині». За його результатами грузинський легіонер команди Александр Кобахідзе став найкращим футболістом луцького клубу!

У 2015-му на сайті та на клубній сторінці у Фейсбуці прес-служба ФК «Волинь» запропонувала шанувальникам команди обрати кращого з-поміж 15 футболістів, які  зіграли щонайменше 10 поєдинків у чемпіонаті України «Ліга Парі-Матч» та Кубку України. 

Беззаперечним лідером і переможцем цього своєрідного референдуму став Александер Кобахідзе. За нього віддали голоси 862 учасники голосування, це – 41, 5 % від загальної кількості. Далі йдуть Флорентін Матей, Сергій Політило, Богдан Шуст і Редван Мемешев.

Залишається лише сподіватися, що після зимової відпустки, яка закінчиться 11 січня, всі ці лідери залишаться в «Волині» і на другу частину чемпіонату, а також допоможуть команді в розіграші Кубка України, де лучани 2 березня проведуть перший поєдинок чвертьфінального етапу з луганською «Зорею».

Наш кор.

На фото прес-служби ФК «Волинь»: луцькі футболісти не лише хороші спортсмени, але й істинні патріоти!

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%