Повернути витверезники і вилікувати алкоголіків!

Повернути витверезники і вилікувати алкоголіків!

За короткий час на сайті Президента України Петра Порошенка  електронна петиція №22/019389-еп зібрала 127 прихильників ідеї повернення витверезників, примусового лікування алкоголіків, а також – залучення хронічних випивох до суспільно корисної праці!


Її напередодні Нового року подав Євгеній Ситник. Для того, щоб документ набув офіційного статусу, необхідно, щоб його підтримали не менше 25 тис. громадян України.

Тому подаємо електронну адресу петиції, яку можна або підтримати. або проігнорувати: https://petition.president.gov.ua/petition/19389

Варто зауважити, що нині на Волині не працює жоден медвитверезник, а випивох відвозять або в відділок міліції (якщо порушує закон), або в лікарню (якщо потребує екстреної меддопомоги). Лікування від алкоголізму в державі – платне, тому далеко не всім бажаючим покінчити з залежністю від «Зеленого змія» воно по кишені. А щодо забезпечення роботою алкоголіків, які взагалі не хочуть працювати, то ця тема також перебуває в правовому вакуумі.

Роман УСТИМЧУК.

На фото: кадр із фільму «Операція «Ы» та інші пригоди Шурика» з Владіміром Басовим у ролі міліціонера, який наглядає за роботою затриманих пияків, хуліганів і нероб.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%