Сімнадцятиріччя конституції

Сімнадцятиріччя конституції

 З нагоди одного з найбільших державних свят – Дня Конституції України – в облмуздрамтеатрі ім. Тараса Шевченка відбулися урочистості. Серед присутніх – найвище керівництво краю: голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова облради Володимир Войтович, Луцький міський голова Микола Романюк, їхні заступники, начальники управлінь, керівники громадських організацій, представники духовенства.

З вітальним словом до присутніх звернувся Володимир Войтович. Він зробив екскурс у минуле, пригадуючи найскладніші періоди творення Основного Закону держави, і наголосив:
– У світі не існує більш ефективної форми соціальної угоди між владою і суспільством, як Конституція. Це  головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. 
Не оминув Володимир Іванович і проблемних моментів:
– Сьогодні конституційне регулювання територіального устрою та місцевого самоврядування в Україні є дуже узагальненим. Прикро, але, напевне, ні для кого не буде секретом, що в Україні на рівні, нижчому від міста обласного значення, спостерігається фактична неспроможність місцевого самоврядування. 
Тому, підсумував Володимир Войтович, – потрібно не воювати один з одним, а об’єднатися та думати про майбутнє і працювати на нього. 
Тоді на сцену театру піднявся Борис Клімчук, аби вручити державні нагороди. Цього року Указом Президента України відзначили прийомну матір із с. Сьомаки Луцького р-ну Марію Прус. Її нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ст.
– То лише офіційно вона прийомна матір, насправді – найкраща мама, – не стримував емоцій Борис Петрович.
Почесні звання «Заслужений журналіст України» присвоєно редакторові Іваничівської районної газети «Колос» Валентині Петрощук, «Заслужений діяч науки і техніки України» – ректорові СНУ ім. Лесі Українки Ігореві Коцану, «Заслужений лікар України» – головному лікареві Ковельської стоматологічної поліклініки Володимирові Догойді та завідувачу хірургічного відділення Іваничівської центральної районної лікарні Михайлові Яцику.
Запальними піснями і танцями розважати глядачів взявся чоловічий колектив зі столиці «Козацькі забави».
Світлана ДУМСЬКА.
Фото Ярослава КУХАРЕНКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%