Коли чергова хвиля?

Коли чергова хвиля?

Президент України Петро Порошенко заявив, що вносить до Верховної Ради проект закону про оголошення чергової хвилі мобілізації після відповідного звернення Генерального штабу Збройних сил.
«Звільнення української території – це не тільки зусилля дипломатів, це не тільки політико-дипломатичні зусилля української влади, але і сильні ЗСУ, в чіткій координації з якими ми будемо забезпечувати тверде і неухильне виконання мінських угод. І якщо для цього потрібно буде вийти з ініціативою (про оголошення чергової хвилі мобілізації) керівництву ЗСУ, то я підтримаю і відповідний законопроект буде внесений до Верховної Ради», – зауважив глава держави під час недавнього робочого візиту до Тернополя. 
На початку грудня  у Генштабі ЗСУ зазначали, що оголошення чергової хвилі мобілізації пов’язане з демобілізацією військових, яка може бути оголошена в березні-квітні цього року, заявив начальник Генерального штабу Віктор Муженко.
Нещодавно низка всеукраїнських ЗМІ із посиланням на джерела в Міноборони повідомили, що сьома хвиля очікується уже наприкінці лютого. Щоправда, Міноборони України жодного підтвердження цій інформації не оприлюднювало. До речі, за шість хвиль мобілізації в армію прийшло 210 тис. людей. 
Наш кор.
Фото Олени ЛІВІЦЬКОЇ. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%