За маршрутом Рудольфа Гесса?

За маршрутом Рудольфа Гесса?

 Чого хотів соратник Путіна в Києві?


12 січня ц.р. відомий борець за українську державність Степан Хмара відгукнувся у соцмережах щодо прильоту в Київ найближчого соратника Путіна, члена Радбезу РФ Боріса Гризлова, обґрунтовано порівнявши його з польотом у час Другої світової війни Рудольфа Гесса – друга Адольфа Гітлера – у Велику Британію. Уряд Уїнстона Черчілля не пішов на сепаратні домовленості, тому «партайгеноссе Гесса» заарештували і він одержав пожиттєве ув’язнення.
Щодо прильоту Боріса Гризлова до Києва, то з цього приводу майже нічого не відомо. Хоча, звичайно, цей приліт є незаконним і свідчить лише про підкилимні переговори правителів обох держав на тлі кривавої агресії РФ проти України. Вся ця тривала тяганина  щодо Мінських домовленостей, які щоденно масово порушуються бандформуваннями «ДНР-ЛНР» та російськими військами на Донбасі, викликають все більшу недовіру громадян до української влади. І для цього є обґрунтовані підстави.
Кандидат в Президенти України Петро Порошенко правильно говорив позаминулого року, що АТО повинна проводитися не місяця, а годинами. Ставши Президентом, на превеликий жаль, він досить вільно ставиться до виконання функціональних обов’язків у відповідності вимог Конституції України. Все українське суспільство важко перенесло трагедію втрат Іловайська, Дебальцевого, Донецького аеропорту, інших українських територій на Сході. Громадяни розчаровані відсутністю реальної військової допомоги з боку демократичних держав в обороні України проти ядерного агресора.
Тому повинен навести дослівно конституційні обов’язки Президента в подібних випадках, які ніхто не може підмінити чи відмінити. Стаття 106 Конституції передбачає, що Президент України (пункт 19) «вносить до Верховної Ради України подання  про оголошення стану війни та у разі збройної агресії проти України приймає рішення про використання Збройних сил України…».
Чи було таке подання до парламенту? Не було, хоча в пресі було повідомлено, що в 20-х числах серпня 2014 р. в Україну було введено до 8 тис. особового складу російських військ і сотень одиниць бронетанкової техніки, силами яких були оточені і понесли трагічні втрати українські добровольчі батальйони і військові частини в Іловайську.  Юридично влада України не оголосила перед лицем власного народу і всього світу про агресію РФ, не звернулася офіційно до підписантів Будапештського меморандуму про порушення суверенітету і територіальної цілісності  нашої держави та надання відповідної допомоги.
Україна вмилася кров’ю своїх синів заради чого?! Про це прямо пора запитати Президента Петра Порошенка! Не заради ж того, щоб відомі пенсіонери вже більше року вели безкінечні і безплідні домовленості, які щодоби ігноруються бандформуваннями путінських маріонеток та російськими військами на Донбасі!
Ігнорування Президентом конституційних обов’язків при агресії Кремля в Україну призвело до того, що путінський режим називає свою окупацію внутрішнім українським конфліктом, а наші партнери в дружніх державах не можуть надати реальної військової допомоги, бо в Україні владці жорстоку війну називають «антитерористичною операцією».
Можна не сумніватися, що приліт Боріса Гризлова в Київ спрямований на подальше нав’язування владі України вирішення наших проблем по сценарію та в інтересах Кремля.
Ростислав ЧАПЮК,
народний депутат другого скликання Верховної Ради України.
На фото з архіву: уламок літака «Мессершмідт-110», на якому Рудольф Гесс 10 травня 1941 р. прилетів у Велику Британію для сепаратних переговорів, нині - музейний експонат.

Дослівно
«Буду зустрічатися будь із ким…»
Завдання Мінської групи в нинішньому році ускладнюються тим, що порядок денних мав бути вичерпаний в грудні 2015 року. Але основних цілей не досягнуто, тому дано старт «Мінську-3».
«Тому напередодні зустрічі в Мінську, в тому числі і в мене, була зустріч із представниками Тристоронньої контактної групи, щоб твердо наголосити на незмінності української позиції – Україна вимагає чіткого визначення дат, коли і що ми робимо. Ключовим є повернення державного контролю над неконтрольованою ділянкою державного кордону України та Росії. Я наголошую, що буду зустрічатися будь із ким, щоб повернути українських Героїв, Савченко, Сенцова, українських заручників з окупованих територій і Російської Федерації, забезпечити режим повної тиші, що припинити обстріли українських позицій», – пояснив свою позицію Президент Петро Порошенко, в тому числі і стосовно неофіційної зустрічі з Борісом Гризловим після свого повернення з Тернополя, який у часи президентства Леоніда Кучми був керівником Госдуми РФ.
Вл. інф.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%