Крізь сніг і лід!

Крізь сніг і лід!


Справжня зима розпочалася у новорічну ніч, а спортивна – із початком зимових канікул.

Офіційно стартувала «Спортивна зима» – з 1 грудня минулого року.

І організували її спеціалісти Луцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – окрім участі у міських заходах зі своїми вихованцями в клубах за місцем проживання, на відкритих спортивних майданчиках, у парках і скверах мікрорайону фізкультурно-оздоровчі заходи з різних видів спорту, дитячі розваги та конкурси.

У клубі за місцем проживання міського центру «Лучеськ» діти гуртом прикрашали приміщення, поки не було снігу, грали дартс, теніс настільний, шашки, шахи. А малі футболісти час від часу тренуються у товариських зустрічах із командою «Денді» обласної громадської організації «Тоніка», що на Київському майдані, 3.

З першим снігом народилися розваги на свіжому повітрі. Окрім катання на санчатах і ліплення снігових скульптур, каталися на природній ковзанці водоймища річки Сапалаївка в парку 900-річчя міста Луцька, а в останні дні зимових канікул Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» перебралися у «Снігова королева». У планах – ще більше розваг. І не тільки зимових.

Світлана ГАВРИЛЮК.


 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%