Розчарування для популістів

Розчарування для популістів  На великій прес-конференції, куди 14 січня ц. р. прибуло понад 200 журналістів із усієї держави, Президент Петро Порошенко назвав основні здобутки року, що минув, а також високо оцінив започатковану децентралізацію.

По-перше, держава вистояла перед військовою, а тепер уже й економічною агресією Кремля. 
По-друге, Україна стала непостійним членом Ради безпеки ООН, а щодо Росії продовжено санкції.
По-третє, з 1 січня запрацювала зона вільної торгівлі з ЄС, а в Брюсселі впритул підійшли до запровадження для наших громадян безвізового режиму.
По-четверте, успіх – це уникнення дефолту, макроекономічна, фінансова, банківська стабілізація, реструктуризація зовнішнього боргу та створення передумов для економічного зростання.
«П’яте – створення нових правоохоронних органів, на нових принципах, із нових людей…». 
І, нарешті, Петро Порошенко втішений стартом адмінреформи: «Попри те, що відповідні зміни до Конституції ще перебувають у режимі stand-by у Верховній Раді, фінансові можливості місцевого самоврядування вже зараз збільшено на 40%».
Щоправда, за таких обставин виникає безліч зустрічних запитань (особливо щодо четвертого з перерахованих «досягнень»), і основне – вимога багатьох органів самоврядування (зокрема й на Волині) відправити у відставку чинний уряд як такий, що разом із парламентом призвів до нечуваного економічного спаду та девальвації грошової одиниці. 
Щодо очільника КМУ Арсенія Яценюка та інших міністрів глава держави відповів лаконічно: «У коаліції попереду дуже серйозна розмова».
На прес-конференції у «Мистецькому арсеналі», вхід який відбувався через металошукачі, Петро Порошенко водночас позитивно оцінив одразу кількох посадовців центральної та місцевої влади. Зокрема добрих слів  удостоїлися Голова правління НБУ Валерія Гонтарева та голови облдержадміністрацій Закарпатської, Луганської, Львівської, Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської та Харківської обл.
«Мій підхід я наголосив кілька місяців тому. Вперше Україна має чотири роки, коли не має бути чергових виборів… Якщо хтось хоче бути популістом та мріє дестабілізувати ситуацію, хочу розчарувати – не дам!» – акцентував Президент Порошенко.
Наш кор.
На фото Михайла ПОЛІНЧАКА: глава держави виступає в «Мистецькому арсеналі».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%