Смолигівські медичні ініціативи

Смолигівські медичні ініціативи

Мешканців Смолигівської об’єднаної громади відтепер прийматимуть у «Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги», що на пр-ті Волі, 66А. Відповідне рішення Смолигівська сільська рада прийняла 24 грудня минулого року, з чим і звернулася до Луцького міського голови Миколи Романюка.
Як повідомили в обласному управлінні охорони здоров’я, всі моменти обговорили під час робочої наради. Питання стосувалися координації дій між закладами охорони здоров’я м. Луцька та Луцького р-ну.
Участь в обговоренні взяли начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк, його заступник Іван Грицюк, заступник Луцького міського голови Андрій Киця, Смолигівський сільський голова Галина Прус та представники медичної сфери Луцька. 
Варто зауважити, що відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», державні субвенції – медичну й освітянську – розподіляє сама громада. Тож у Смолигівській вирішили делегувати виконання повноважень із надання послуг із первинної медико-санітарної допомоги Луцькій міській раді (а саме КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги») та відповідно – передати кошти на виконання цих повноважень. 
Окрім того, у Смолигівській ОТГ незабаром планують облаштування та ремонт амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в с. Хорохорин та ФАПу – в с. Сарнівка. Для цих потреб хочуть придбати автомобіль.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%