Зорі віщують

Зорі віщують

(1-7 лютого)

ОВЕН.
Можливі таємні любовні романи. Але зберігайте вірність постійному супутнику, кохайте його, за зраду доля покарає. На вас зачекалися приємні сюрпризи. Відновляться давні зв’язки.
ТЕЛЕЦЬ.
 Сім’я та робота поглинають аж занадто багато сил. Кар’єрні амбіції – чудовий тонік для професійного вдосконалення. Вас цінують за уміння бути майстром на всі руки, злагоджено співпрацювати в команді. 
БЛИЗНЮКИ. 
Вас вабитиме все оригінальне, нетрадиційне. Більше подорожуйте, спілкуйтеся з тими, хто рухається в ногу з прогресом. Займайтеся спортом, аби уникнути хвороб і підвищити імунітет.
РАК. 
Зважте свої «хочу» і «можу». Ідіть назустріч вимогам та виконуйте взяті на себе зобов’язання. Тоді й отримаєте бажане. До того ж, нині – ви справжній генератор ідей.
ЛЕВ. 
Переходьте на новий виток розвитку. Час зміцнити партнерські стосунки, що тримаються не лише на сексуальному магніті. І не впадайте у відчай, коли щось не вдається. Перемогу ви  все одно здобудете.
 ДІВА. 
Варто пірнути з головою в атмосферу службового колективу. Пливіть за течією подій, сумлінно виконуйте все, що від вас вимагається, не нав’язуйте свої ідеї. 
ТЕРЕЗИ. 
Ви покликані активізувати в людях тільки прекрасні струни душі, підняти дух наснаги. Але найсокровенніше тримайте в таємниці. 
СКОРПІОН. 
Тримайте руку на домашньому пульсі, тут джерело сил і творчого натхнення. Доброзичливість зміцнить ваш авторитет. Будьте щирими і відкритими із рідними!
СТРІЛЕЦЬ.
Шукайте спільні точки дотику з малознайомими людьми на тлі єдності ідеалів та духовних інтересів. Не цурайтеся випадкових знайомств, вони здатні перерости в серйозну дружбу. 
КОЗЕРІГ.
Ідейні переконання, добрі наміри піддаються серйозному випробуванню. Робіть усе чесно, на законних підставах, тоді виграєте, а репутація тільки зросте.
ВОДОЛІЙ.
Ваша запальність може призвести до необдуманих рішень. Добре зважте, перш ніж щось сказати чи розірвати якісь стосунки, аби потім не шкодувати. Старайтеся контролювати емоції.
РИБИ.
Ймовірні непередбачувані витрати. Можливо, доведеться надати фінансову допомогу близьким або зробити важливе капіталовкладення. Уникайте або скрупульозно підраховуйте зайві витрати.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%