Сергій Шевчук повертається

Сергій Шевчук повертається

Народний депутат чотирьох скликань, Державний секретар Міністерства охорони здоров’я України, міністр опозиційного уряду (2010 р.), уродженець Княжого міста Сергій Шевчук поставив крапку у своїй трудовій біографії на ниві парламентаризму та центральних виконавчих структур і пішов на пенсію.

Останнім записом у трудовій книжці Сергія Володимировича на цьому поприщі залишилася відповідальна посада в структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Узагалі, кар’єра державного службовця першого рангу в Сергія Володимировича розпочалася у сфері медицини далекого 1977-го з посади санітара Тернопільської облпсихлікарні. Через рік він переїздить до Луцька, де пройшов шлях від лікаря-інтерна до головного лікаря Волинського об'єднання медико-соціальної реабілітації. 1994-го Сергія Володимировича обрано депутатом облради від одного з луцьких округів, а згодом – заступником голови облради. У 1995-1998 рр. Сергій Шевчук працював заступником голови облдержадміністрації, а потім був обраний народним депутатом України.

З тих пір Сергій Володимирович із родиною проживає за межами Волині, хоча буває на рідній землі доволі часто. Особливо – як один із фундаторів впливового та результативного «Волинського братства», куди входять такі відомі та авторитетні політики та державні діячі, як Микола Жулинський, Олександр Скіпальський, Павло Курдельчук, Володимир Карпук, Сергій Острович, Віктор Набруско, Михайло Сорока, Олександр Моцик та багато інших.

«Саме у «Волинському братстві» разом із іншими гідними поваги волинянами наразі зосереджую свою роботу, – повідомив Сергій Шевчук. – Уже вдалося реалізувати чимало цікавих проектів як на Волині, так і за її межами. Наприклад, у Володимирі-Волинському в місцевій лікарні запустили в роботу енергетичну установку, яка живиться від сонячного проміння. Оскільки попереду ще чимало перспективних планів, то переконаний, що зустрічатимемося з земляками набагато частіше».

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: Сергій Шевчук під час роботи на посаді заступника голови облради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%