Вулиця імені Кузьми у Луцьку. Бути чи не бути?
«В пам'ять про найріднішу, веселу, життєрадісну, добру, найкращу людину, люблячим сином та батьком, справжнім патріотом своєї країни!» – таке пояснення пропозиції, оформленій у петицію на сайті луцької міськради, озвучила користувачка Богдана Колб ще в грудні минулого року.
Петиція вже отримала чиновницьку відповідь.
«Луцька міська рада щиро вдячна Вам за пропозицію, яку цілком підтримує щодо присвоєння однієї з вулиць міста ім’ям відомого українського співака, справжнього патріота України Кузьми Скрябіна. Також повідомляємо, що відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» дана пропозиція розглядатиметься на засіданні комісії з питань впорядкування назв вулиць міста, склад якої буде поновлений на черговому засіданні міської ради в лютому місяці цього року».
Тож очевидно, таки бути.
Світлана ГАВРИЛЮК.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Переходив дорогу на “червоне”: смертельна аварія у Луцьку У Ковелі смертельна ДТП на “зебрі” ПОВІДОМЛЕННЯ Моторошні подробиці кривавої ДТП біля Дубового Біля Дубового загинув голова з Дубечного Запіканка з кукурудзяної муки Ківерцівська громада придбала новий шкільний автобус На Волині презентували інноваційний агрокластер “Західне Полісся” Депутатам і чиновникам за кордон не можна. Але можна… У Підгайцівській громаді зібрали понад 100 000 гривень для ЗСУ- Опитування
- Результати