«Людину бізнесу» – у бізнес

«Людину бізнесу» – у бізнес

Ігор Гузь: «Пане Порошенко, заберіть Гунчика на автозавод!»

28 січня ц. р. із трибуни Верховної Ради України виступив народний депутат від Володимир-Волинського округу №19, член фракції «Народний Фронт» Ігор Гузь. Як представник другої за кількісним складом фракції, що входить до складу нинішньої більшості, Ігор Володимирович публічно висловив точку зору щодо необхідності негайного звільнення із займаної посади нинішнього голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, який на жовтневих виборах 2015-го був першим номером у списку, а тому став депутатом облради від президентської партії.
«Тільки що тут був Президент України Петро Порошенко, можливо, його тут у кулуарах затримали, і він ще дивиться трансляцію. Тож я хочу, Петре Олексійовичу, вчергове звернутися до вас! Місяців два назад я звертався з цієї трибуни до Вас із приводу діяльності (або бездіяльності) голови Волинської облдержадміністрації пана Гунчика. Вимагав, просив, переконував зняти із займаної посади цю людину. Вів переговори з цього приводу з Вашими колегами, тут присутніми у залі представниками «Блоку Петра Порошенка», а також із першим заступником голови Адміністрації Президента паном Ковальчуком», – розповів про передісторію свого виступу Ігор Гузь.
Далі він загострив увагу глави держави на нових проблемах, які виникли в області за цей період, особливо – на Ратнівщині, де «прославився» де-факто керівник виконавчої влади району, а де-юре радник Володимира Гунчика – Андрій Харлампович, із квітня – керівник райосередку «Солідарності»:
«Пане Президенте, буквально ці два місяці в нас на Волині продовжують  творитися  чуда. Зокрема, намісник голови облдержадміністрації в Ратнівському районі, його радник, який поданий до Кабміну як претендент на голову райдержадміністрації, був зловлений громадськістю в стані алкогольного сп’яніння (вирішував якісь там питання з тендерами). Це та людина, яку пан Гунчик хоче бачити на посаді голови райдержадміністрації! Вибачте, будь ласка, це що – робота?!». 
Торкнувся Ігор Володимирович і ще одного посадовця районного рівня, який прийшов до влади на хвилі Революції гідності і який також має безпосередній стосунок до партії «Солідарність»:
«Буквально тиждень тому одного із заступників голови Ківерцівської райдержадміністрації пана Третяка зловили на хабарі представники СБУ і міліції. Питання – це несуть нагору чи це якась інша ситуація, якісь інші механізми? І це – непоодинокі випадки...» 
Не оминув увагою один із найактивніших лідерів Євромайдану на Волині періоду 2014-2015 рр. ще однієї проблеми, котра стала притчею во язицех:
«Якщо хтось думає, що за ці два місяці в питанні бурштину в нас усе добре налагодилося і ніхто не миє бурштин на Волині, вибачте, це помилково так думати. І це так само відповідальність губернатора, тому що правоохоронні органи повинні займатися тими питаннями, але все-таки голова облдержадміністрації має контролювати ситуацію».
Ігор Гузь запропонував найвищому керівництву держави варіант вирішення проблеми:
«Пане Президенте, я знаю, що пан Гунчик працював у Вашому автомобільному бізнесі 15 років. Так заберіть його на автомобільний завод, хай далі продукує автобуси, «ВАЗи», «Волинянки» і таке інше! Там йому це, напевно, вдається краще, а не працювати головою облдержадміністрації».
Оскільки публічні звернення на адресу керівників фракцій в обласній раді з пропозицією висловити голові облдержадміністрації Володимирові Гунчику недовіру (що автоматично означає звільнення з посади) неодноразово звучали, Ігор Володимирович сподівається на Петра Порошенка.
«Тому вчергове звертаюся до Вас і прошу прийняти рішення та змістити голову облдержадміністрації пана Гунчика з посади! І призначити на цю посаду енергійну, адекватну, гідну людину, яка справиться з посадою; професійну людину, яка працюватиме на благо України та волинян!» – заявив на завершення виступу щодо високопосадовця, який неодноразово підкреслював, що в органи державної влади він прийшов із бізнесу.
Оцінив малопродуктивну роботу губернатора й обраний у Ковельському окрузі №21 депутат-мажоритарник Степан Івахів із групи «Воля народу».
Портал «ВолиньPost» цитує Степана Петровича:
«Я би потребував – як людина, яка працює та обиралася на Волині, щоб на посаді голови облдержадміністрації була більш потужна людина».
І, схоже, Президент Петро Порошенко вже почав діяти: 3 лютого звільнив голову Київської облдержадміністрації Володимира Шандру, відставку якого передбачали разом із Володимиром Гунчиком… 
Вл. інф.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (264) - 86%
Пізно (10) - 3.3%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%