Швидкість швидких

Швидкість швидких

Як уже повідомлялося, виконавча влада області, залучивши кошти меценатів, у червні зуміла придбати для служби екстреної медичної допомоги Волині 5 нових реанімобілів. Ключі від сучасних та комфортабельних «Фольксвагенів» вручив водіям під час урочистостей із нагоди Дня медичного працівника голова облдержадміністрації Борис Клімчук прямо на Театральному майдані Луцька. 

Тоді ж Борис Петрович повідомив: Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністрові України Миколі Азарову понад 1000 одиниць швидких допомог.
І ось надійшло підтвердження сказаному.
«Я не ідеаліст і прекрасно розумію, що галузь, яка до цього практично не фінансувалася, не може раптом запрацювати. Потрібна серйозна програма. Але мені також зрозуміло, що в процесі реалізації цієї програми ми абсолютно спокійно самі зможемо виробляти конкурентоспроможні автомобілі швидкої допомоги та реанімобілі. Тим більше, що потреби у нас такі, що дають змогу завантажити наші підприємства на роки вперед», – відтворює слова глави уряду Департамент інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України.
Прем’єр-міністр нагадав, що Президент України Віктор Янукович поставив перед урядом дуже серйозне завдання – протягом кількох років повністю забезпечити вітчизняну швидку допомогу новими автомобілями.
«Ми мусимо не просто оснастити наші станції швидкої допомоги транспортними засобами, більшість з яких є застарілими і експлуатується по 20-30 років. Ми повинні дати можливість нашим громадянам користуватися сучасними медичними послугами, і уряд це завдання реалізує, незважаючи на всі труднощі, пов'язані з непростим економічним станом», – підкреслив Микола Азаров.
Прем’єр-міністр вимагає від українських виробників швидких збільшити їхню локалізацію, а тому доручив МОЗ, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінпромполітики, які проводитимуть тендери, «зробити так, щоб усі підприємства отримали роботу, дати їм усім можливість цього році попрацювати на спільну справу, а там побачимо: хто з них ці ресурси використає на розвиток – ми їх підтримуватимемо, хто вирішить просто підзаробити – раз підзаробить – і до побачення», – підсумував глава уряду.
Нагадаємо, що в рамках реалізації державної централізованої програми забезпечення автомобілями швидкої медичної допомоги за рахунок коштів Держбюджету до кінця 2013-го планується придбати 1085 автомобілів екстреної медичної допомоги та 255 реанімобілів. Певна частина цієї техніки буде скерована на Волинь.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%